Keşifler, Tarifler
Comments 2

Super Mastori

Bu aralar super kahramanlığa kalkıştığım için, kendime Son Mastori değil, Super Mastori demek istiyorum. İki ayağım bir pabuca girdi mi? Girdi! Şikayetim yok, durunca yorulurum ben, böyle iyi. Yakında açıklayacağım güzel sürprizlerim var, bakalım beğenecekmisiniz?.. Özellikle etkinlik, tadım, Son Mastori Pişirsin Biz Yiyelim akşamları tekrar ne zaman olacak diye soranlar için, buyurun size etkinlik diyeceğim bir sürpriz olacak bu 🙂 Hazır etkinlikten söz açılmışken, bidiğiniz gibi geçtiğimiz 2 Mayıs Cumartesi günü morel mantarı toplama turu yapmıştım. Geçen senelerde farklı tur acentaları ile yaptığım bu turu bu sene ETS Tur ile gerçekleştirdik. Kaçıranlara nispet yapmak gibi olmasın (ya da olsun) ama yine orman içinde, gürül gürül akan nehir ve kuş sesleri ile harika bir gün geçirdik, bolca morel topladık, yedik içtik, enerji depoladık ve geri döndük. Merak edenler ne yazık ki bu sene şanslarını kaçırdı, sağlık olsun diyelim, önümüzdeki sene diyelim.

Geçtiğimiz haftasonu ise Bodrum, Torba’daydım. Casa dell’Arte Otel’in daveti üzerine gittiğim ve çok memnun kaldığım iki gün geçirdim. Önümüzdeki günlerde burayla ilgili detaylı yazımı, her zamanki gibi çektiğim bolca fotoğraf eşliğinde LetsGoDergi.com / Let’s Eat köşemde okuyabileceksiniz. Ama öncesinde birkaç fotoğraf ile sizleri biraz ısındırayım dedim. Ve evet, ve çok şükür ki senenin ilk denizine girdim, darısı tüm deniz aşıklarının başına!

Not 1: Hatırlarsanız Alaçatı Ot Festivali’ne gitmeden evvel nereye gideceğimi tahmin eden ilk kişiye gittiğim yerden bir armağan getireceğim demiştim. Sözümü tutup, doğruyu bilen ilk kişiye Alaçatı’dan sakız çayı getirmiştim. Şimdi yine soruyorum; bu hafta Perşembe günü ben, aceba nereye gidiyorum? Yine doğru tahmin eden ilk kişiye gittiğim yerden ufak bir hediyem olacak!

Not 2: Aşırı yoğunluktan 1 haftadır yeni tarif veremedim, ama söz gitmeden yazacağım!

Reklamlar

2 Comments

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s