Aperatif, Keşifler, Tarifler, İçecekler
Yorum Yapın

Avalanche Premium Buz

SAMSUNG CSC

Sizleri Avalanche Premium Buz markası ile tanıştırmak istiyorum. Avalanche; kristal berraklığında, uzun erime süresi ve yüksek soğutma kapasitesi ile kokusuz ve tatsız, Türkiye’nin ilk üst kalite buzlarını üretiyor. Bu buzların en muhteşem tarafı ise, kusursuz görüntüleri!

Yurtdışında denk gelmiş olabilirsiniz; yetenekli barmeniniz, az sonra içkinize koyacak olduğu buzu, gerçek bir heykeltraş edasıyla şekillendirir. Bu genellikle kocaman bir küp ya da sihirli küreden hallice, bir top şeklidir. İşte bu kusursuz buz ile, o dakikadan sonra içkiniz büyür,lezzetlenir ve sizin de keyfinize diyecek yoktur. Artık bu deneyimi evde de yaşamak mümkün. Yetenekli barmeni değil ama, özenle şekillendirilmiş buzları sipariş edebilirsiniz.

İçlerinde Büyük küp, orta küp, küçük küp, küre, uzun collins, punch blok gibi seçenekleri ile 9 farklı çeşit mevcut. Bunların dışında, özel ölçü siparişleri de yapabiliyorlar. Perakende satışları var; http://www.avalanche.com.tr adresinden sipariş veriyorsunuz, evinize kadar teslim ediyorlar. Sanırım ben en çok küreyi ve büyük küpü beğendim, ya siz?

Not: Bu buzlarla eskilerden Meyveli Buzlu Çay tarifim çok iyi gider; https://sonmastori.com/2014/07/08/meyvali-buzlu-cay/

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

 SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s