Keşifler, Tarifler
Comment 1

İpucu

IMG_0320.JPG

Bağlarda dostlarla geçen Bayram Tatilini saymazsak, benim için hafta çok yoğun geçti. Çarşamba sabahı Antalya’ya gittim, dün gece İstanbul’a döndüm. Üç gün boyunca kafamı kaşıyacak vakit buldum ama, sabah kargaları ve akşam baykuşları ile yarıştım. Planlarını önceden yaptığımız, çizdiğimiz, imzaladığımız işler peşindeyim. Size de ipucu vermek istedim. Kırıntıları takip ederseniz belki tahmin edebilirsiniz…

IMG_0770.JPG

Ya da boşverin tahmini, zaten kafamız karışık, memleket olaylarından yüzümüz asık, içimiz sıkkın. Berber Dimitro’nun dediği gibi “Pseftikos kosmos” (yalancı dünya)! Biraz gözümüz gönlümüz açılsın. Hem merak etmeyin yakında anons edeceğim. Daha fazla fotoğraf için sonmastori / instagram adresini takip edebilirsiniz.

IMG_0769.JPG

IMG_0768.JPG

Önümüzdeki ay Son Mastori Pişirsin Biz Yiyelim, kaldığı yerden devam edecek. Yine farklı mekanlarda, farklı menüler hazırlayıp, yapıp, eşleştirip afiyetinize sunacağım. Müsadenizle bugün yeni tarif yok, yarın beklerim.

Not: Berber Dimitro’yu tanımak isteyenler, canım yazar Sait Faik Abasıyanık’ın, Medarı Maişet Motoru romanını okuyabilirler.

IMG_0772.JPG

Reklamlar

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s